Specjalista ds. marketingu

Chcesz pracować w małej ale stabilnej firmie?

Chcesz pracować w swobodnej atmosferze w centrum Warszawy?

Chcesz awansować i w perspektywie roku zarządzać wszystkimi procesami marketingowymi?

Chcesz uczyć się nowych rzeczy i poznać cały przekrój firm na polskim rynku?

Jeśli tak, to wyślij nam swoje CV!

Jeśli:

  • Potrafisz sprawić, by Klient był na tak.
  • Szukasz firmy, z którą chcesz się związać na dłużej.
  • Nie obawiasz się wyzwań.
  • Chcesz zyskać możliwość zdobycia doświadczenia w połączeniu z miłą atmosferą pracy.
  • Jesteś nastawiony na realizację planów marketingowych
  • Masz podstawy CSS, HTML i grafiki komputerowej

To ta praca jest dla Ciebie!

Jakie będziesz miał obowiązki:

  • Obsługa social media
  • Planowanie i realizacja planów marketingowych
  • Przygotowywanie artukułow promocyjnych
  • Koordynacja eventów promocyjnych
  • Tworzenie i zarządzanie kanałem newsletterowym
  • Koordynację wydawanych periodyków
  • Współpracę z partnerami medialnymi
  • Współpracę z izbami gospodarczymi
  • Tworzenie mailingów
  • Tworzenie i poprawianie materiałow konferencyjnych i szkoleniowych

Co gwarantujemy:

  • Swobodną atmosferę pracy
  • Pracę w Centrum Warszawy
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu w strukturach Firmy
  • Szkolenia i wsparcie merytoryczne
  • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • Pracę stałą w biurze od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00

Forma współpracy

  • umowa zlecenie
  • B2B

Prosimy dodać klauzulę RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).