wtorek, 26 październik 2021 07:34

CDK Progressio na czwartym miejscu w rankingu firm szkoleniowych Gazety Finansowej

Ubiegły rok pod znakiem pandemii zweryfikował rynek szkoleniowy. Dla nas stał się momentem wielkiej wygranej. Zespół Progressio aktywnie uczestniczył w wyzwaniach, jakie stawiała przed nami praca zdalna. Dzięki zaangażowaniu osiągnęliśmy spektakularne wyniki, które poświadcza ranking Gazety Finansowej.

© Freepik | źródło: Freepik © Freepik | źródło: Freepik

Nowatorska na rynku formuła szkoleń online, dbanie o dobrostan wykładowców, a także zgrany team dały nam silną pozycję w branży szkoleniowej. Według zestawienia największych firm szkoleniowych w Polsce znaleźliśmy się na 4 miejscu, przy czym w zestawieniu dynamiki przychodów zajęliśmy drugie miejsce na podium. 480 klientów instytucjonalnych daje nam 8 miejsce w kategorii, a 120 klientów indywidualnych plasuje nas na 12 miejscu. Aż 92 wykładowców, którzy z nami współpracują, stawia nas na 8 miejscu w podkategorii prezentującej liczebność trenerów.

Wysokie miejsca budzą radość i mocno napędzają do pracy.

PCDK

PCDK

Eksperci CDK Progressio to architekci biznesu, z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku szkoleniowym w Polsce i na świecie. Dzięki doświadczeniu, współpracy z klientami z różnych branż, jak też dzięki własnym niestandardowym pomysłom, opracowujemy unikalne produkty i programy szkoleń.