Celem szkolenia Odpady budowlane, przemysłowe - obowiązki branży budowlanej wynikające z aktualnych przepisów o ochronie środowiska obowiązujące w 2022 i 2023 roku jest przypomnienie/zapoznanie uczestników szkolenia o podstawowych obowiązkach odpadowych, w ochronie środowiska i odpowiedź na pytania: kto jest wytwórcą odpadów na budowie; kiedy mamy obowiązek posiadać pozwolenie na wytwarzanie odpadów; czy kruszenie gruzu budowlanego to przetwarzanie
Praktyczne przykłady właściwego postępowania z odpadami budowlanymi/przemysłowymi.
Adresaci szkolenia: właściciele/pracownicy firm remontowo budowlanych; podmioty świadczące usługę odbioru odpadów remontowo budowlanych; deweloperzy; osoby zainteresowane poszerzeniem/pogłębieniem wiadomości wynikających z nowelizowanych przepisów w tym obszarze; wytwarzają odpady, jak firmy budowlane i wykończeniowe, zakłady usługowe, handel.
tel: 22 299 23 23
tel: 690 017 860
szkolenia@pcdk.pl
Wszystkie nasze szkolenia objęte są możliwością pozyskania dofinansowania z Bazy Usług Rozwojowych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Regionalne programy (RP) pozwalają na sfinansowanie usług rozwojowych wybranych w Bazie Usług Rozwojowych. Dzięki nim przedsiębiorcy i pracownicy mikro, małych i średnich firm oraz osoby indywidualne w całym kraju mogą otrzymać nawet 100 proc. dofinansowania na wybrane przez siebie usługi szkoleniowe i doradcze. Więcej informacji znajdziesz na stronach https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ oraz https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl
Krajowy Fundusz Szkoleń wspiera pracodawców, którzy chcą inwestować w kapitał ludzki. Wnioski należy składać w Powiatowym Urzędzie Pracy, właściwym dla siedziby przedsiębiorstwa. Nabory ogłaszają urzędy. Poziom dofinansowania to dla mikro przedsiębiorcy poziom aż 100%. W pozostałych mały, średnich i dużych przedsiębiorstwach można uzyskać 80%.
Masz problem z zapisem, pobierz:
Odpady budowlane – aktualne obowiązki i zmiany od 1 stycznia 2023 r. Kary w gospodarce odpadami budowlanymi.