Obliczanie śladu węglowego czy też ewidencja odpadów to zagadnienia, które będą dotyczyć już nie tylko ekologów, ale też przedsiębiorców. Warto się z nimi zapoznać i śledzić zmiany w zakresie ESG nie tylko po to, by wypełniać ustawowe obowiązki, ale też po to, by rozwijać działalność i utrzymywać przewagę konkurencyjną. Prawo ograniczające zużycie plastiku, gazów cieplarnianych czy wody pitnej jest koniecznością, ale też szansą.
Zapraszamy na konferencję Zrównoważony rozwój - co zrobić aby być bardziej E, S i G, podczas której eksperci i praktycy z zakresu prawa ochrony środowiska przybliżą szereg zagadnień dotyczących środowiska pracy, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz ładu korporacyjnego. Dwudniowe wykłady połączone z relaksem podczas wizyty w teatrze Garnizon sztuki to okazja do zgłębienia wiedzy, pozyskania konkretnych narzędzi wsparcia ESG, a także do networkingu. Podczas konferencji przedstawiony zostanie pakiet wniosków ustawodawczych mających dostosować unijną politykę klimatyczną, energetyczną, transportową i podatkową na potrzeby realizacji celu, jakim jest ograniczenie emisji gazów cieplarnianych netto do 2030 r. o co najmniej 55 proc. w porównaniu z poziomem z 1990 r.
Informacje organizacyjne
Ceny promocyjne:
1899 zł /dla firm powołujących się na partnerów
1799 zł /dla osób uczestniczących w szkoleniach PCDK
W cenie:
- materiały konferencyjne
- zestaw gadżetów
- loteria wizytówkowa
- przerwy kawowe z poczęstunkiem
- lunch
- 3-miesięczny dostęp do cyfrowego wydania "Monitor Prawa Ochrony Środowiska"
- bilet na spektakl teatralny "Gra" obsada: Julia Wieniawa, Adam Woronowicz
Miejsce konferencji:
Hotel Marriott, Warszawa
- Click to open image! Click to open image!
- Click to open image! Click to open image!
- Click to open image! Click to open image!
- Click to open image! Click to open image!
View the embedded image gallery online at:
https://pcdk.pl/szkolenia/kategorie-szkolen/konferencje-i-kongresy/36-konferencje/6112-konferencja-zrownowazony-rozwoj-co-zrobic-aby-byc-bardziej-e-s-i-g#sigProGalleriaca8588f5d1
Prowadzący: Marcin Milczarski / Viverno
11:00 -11:15 przerwa kawowa
Prowadzący: dr Jacek Zatoński / PCDK
12:45 -13:45 Lunch
Prowadzący: Jakub Bednarek / Kancelaria Maruszkin
Prowadzący: Jakub Bednarek / Kancelaria Maruszkin
18:00 - 22:00 Wieczorny Aperitif wraz ze spektaklem "Gra" w teatrze Garnizon Sztuki
Prowadzący: Konrad Klepacki / PCDK
Prowadzący: Jakub Włodarczyk / Viverno
11:30 - 11:45 przerwa kawowa
Prowadzący: dr Jacek Zatoński / PCDK
12:45 - 13:45 Lunch
Prowadzący: Anna Nowicka / Biuro Uzgodnień Środowiskowych
Prowadzący: Sabina Kościsz / PCDK
15:15 - 15:30 przerwa kawowa
Prowadzący: dr Roman Seredyński / UHY ECA
17 kwietnia 2024: 09:30 - 16:30
18 kwietnia 2024: 09:30 - 16:30
tel: 22 299 23 23
tel: 690 017 860
szkolenia@pcdk.pl
Wszystkie nasze szkolenia objęte są możliwością pozyskania dofinansowania z Bazy Usług Rozwojowych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Regionalne programy (RP) pozwalają na sfinansowanie usług rozwojowych wybranych w Bazie Usług Rozwojowych. Dzięki nim przedsiębiorcy i pracownicy mikro, małych i średnich firm oraz osoby indywidualne w całym kraju mogą otrzymać nawet 100 proc. dofinansowania na wybrane przez siebie usługi szkoleniowe i doradcze. Więcej informacji znajdziesz na stronach https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ oraz https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl
Krajowy Fundusz Szkoleń wspiera pracodawców, którzy chcą inwestować w kapitał ludzki. Wnioski należy składać w Powiatowym Urzędzie Pracy, właściwym dla siedziby przedsiębiorstwa. Nabory ogłaszają urzędy. Poziom dofinansowania to dla mikro przedsiębiorcy poziom aż 100%. W pozostałych mały, średnich i dużych przedsiębiorstwach można uzyskać 80%.
Masz problem z zapisem, pobierz:
Konferencja zrównoważony rozwój - co zrobić aby być bardziej E, S i G