Miejsce szkolenia:
Kraków, Hotel Unicus Palace
Budynek pałacu Tarnowskich wzniesiono w XVII wieku, uzyskał on wówczas cechy klasycznej miejskiej rezydencji z bogato zdobionymi wnętrzami pierwszego piętra i reprezentacyjną elewacją. Barokowa sień, a także barokowe portale, na których znajdują się herby Starykoń i Sulima oraz portal ozdobiony herbami Szreniwa i Pogoń to jedne z piękniejszych walorów hotelu. W obecnym Unicus Palace na Gości czekać będzie 36 komfortowych pokoi.
Unicus Palace mieści przy malowniczej ulicy Sławkowskiej, skąd zaledwie w kilka minut dotrzeć można do najważniejszych atrakcji miasta - Kościoła Mariackiego, Sukiennic czy Muzeum Czartoryskich. Liczne kawiarenki, galerie sztuki i muzea wokół pozwalają w pełni poczuć wyjątkową atmosferę krakowskiego Starego Miasta.
W cenie:
- 2 noclegi w pokoju 2-osobowym (dopłata do pokoju 1-osobowego 250 zł/doba)
- pełne wyżywienie,
- bezpłatny wstęp do strefy basenowej i saun,
- uroczysta kolacja,
- bezprzewodowy internet WI-FI,
Istnieje możliwość zgłoszenia osoby towarzyszącej
Agenda
10 grudnia - 17:00 spotkanie organizacyjne
11 grudnia - 9:30-14:30 I dzień szkolenia
12 grudnia - 9:00-14:30 I dzień szkolenia
Wprowadzenie
Obowiązki specjalisty ds. ochrony środowiska i najważniejsze daty
Emisje do powietrza
Składanie raportu do Krajowej Bazy o Emisjach (KOBiZE)
Gospodarska wodno- ściekowa
Gospodarka odpadami
Wprowadzanie opakowań
System kontroli i kary
tel: 22 299 23 23
tel: 690 017 860
szkolenia@pcdk.pl
Wszystkie nasze szkolenia objęte są możliwością pozyskania dofinansowania z Bazy Usług Rozwojowych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Regionalne programy (RP) pozwalają na sfinansowanie usług rozwojowych wybranych w Bazie Usług Rozwojowych. Dzięki nim przedsiębiorcy i pracownicy mikro, małych i średnich firm oraz osoby indywidualne w całym kraju mogą otrzymać nawet 100 proc. dofinansowania na wybrane przez siebie usługi szkoleniowe i doradcze. Więcej informacji znajdziesz na stronach https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ oraz https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl
Krajowy Fundusz Szkoleń wspiera pracodawców, którzy chcą inwestować w kapitał ludzki. Wnioski należy składać w Powiatowym Urzędzie Pracy, właściwym dla siedziby przedsiębiorstwa. Nabory ogłaszają urzędy. Poziom dofinansowania to dla mikro przedsiębiorcy poziom aż 100%. W pozostałych mały, średnich i dużych przedsiębiorstwach można uzyskać 80%.